• a
  • b
  • c

 

impreza integracyjna banner  

PIWIARNIA ŻYWIECKA 
34-300 Żywiec 
ul. Browarna 88

 

    Piwiarnia Żywiecka to firmowy lokal Browaru Żywiec, zlokalizowany w jego najstarszych historycznych budynkach. Obecnie Piwiarnia Żywiecka to nowoczesny lokal o bogatej ofercie adresowanej do szerokiej rzeszy konsumentów.
    Piwiarnia animuje różne incjatywy kulturalne, takie jak koncerty czy festiwale. Jest również jednym z najczęściej odwiedzanych lokali na Żywiecczyźnie.
    Wnętrza piwiarni posiadają charakter XIX wiecznego pomieszczenia browarniczego. Zaraz po wejściu rzucają się w oczy piękne łukowe sklepienia wykonane z czerwonej cegły oraz kamienne elementy ścian. Całość dopełnia długi bar z ciekawymi kutymi, metalowymi elementami oraz solidne i ciężkie, ale przy tym bardzo wygodne, drewniane meble. Charakterystycznym elementem wystroju są reprinty historycznych zdjęć, dokumentów i pocztówek Browaru Żywiec z przełomu XIX/XX w. Kolejnym ciekawym elementem widocznym w Piwiarni Żywieckiej są oryginalne stare dębowe beczki do transportu piwa, drewniane łopaty służące do mieszania słodu, przedwojenne skrzynki na piwo, metalowe syfony na piwo i stare butelki piwne z wytłaczanymi napisami.
    Wszystkie te oryginalne eksponaty podkreślają ścisły związek Piwiarni Żywieckiej z tradycją i historią Browaru Żywiec i wyszynkiem piwa żywieckiego.

    Wśród licznych atrakcji spotkania integracyjnego odbędą się między innymi konkursy. Zapraszamy serdecznie.

 

 

 

 

 

 

Mapa dojazdu

mapka piwiarnia

 

 

loga banner dol4

Copyright © Impreza integracyjna. - DFD SPORTS - All Rights Reserved.
Powered by Joomla 1.7 Templates designed by webhosting