• a
  • b
  • c

zimnik banner

HOTEL ZIMNIK 
34-324 Lipowa, 990 
GPS N49 40 E19 04'30

   

    Hotel Zimnik Luksus Natury **** oraz Hotel Zimnik *** to dwa hotele w jednej lokalizacji, położone w Lipowej, u podnóża Góry Skrzyczne, najwyższego wzniesienia Beskidów. Hotele otacza centrum Doliny Zimnika, jednej z najpiękniejszych Dolin Beskidu Śląskiego.

- do Szczyrku 7 km
- do Żywca 7 km
- do Bielska - Białej 17 km

    Jest to doskonałe miejsce dla osób preferujących wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, w warunkach łączących najwyższy hotelowy standard z pięknem natury. Połączenie luksusu, domowego ciepła, znakomitej kuchni oraz profesjonalnej obsługi gwarantuje zarówno udany wypoczynek rodzinny jak i pobyt biznesowy, szkoleniowy czy integracyjny. Oferowana  wysoka jakość świadczonych usług,  różnorodność atrakcji a także niesamowita atmosfera sprawią, że pobyt w Hotelu Zimnik pozostanie niezapomniany.  
    Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Gości w Sierpniu 2012, oddaliśmy do użytku nową część  Hotelu  Zimnik Luksus Natury **** z zapleczem Wellness & SPA, po rozbudowie przygotowaliśmy: 

- obszerne pokoje, w tym apartamenty w nowej części Komfort ****, 
- salę konferencyjno -bankietową  na 300 miejsc, 
- rekreacyjny basen ( z biczami wodnymi i przeciwprądem )
- centrum wellness: jacuzzi,sauna sucha, łaźnia parowa
- centrum SPA składające się z pięciu gabinetów,
- pokój zabaw dla dzieci, 
- boisko do siatkówki
- plac zabaw dla dzieci
- restauracja Smaków z zimowym ogrodem kawiarnianym
- szałas góralski pod lasem na wzniesieniu z opcją przygotowania potraw grillowych
- góralski pub 
- za hotelem kompleks leśny z parkiem krajobrazowym - idealne miejsce na spacery, uprawianie lekkich sportów lub organizację kuligów białych i zielonych

  źródło: www.zimnik.com.pl

  

Mapa dojazdu

mapka zimnik

 

 

 

 

 

azalia banner

  

 OŚRODEK WCZASOWY AZALIA  
34-350 Węgierska Górka
ul. Parkowa 3

 

    Ośrodek Wczasowy Azalia jest położony w Węgierskiej Górce, turystycznej miejscowości Beskidu Żywieckiego. Do dyspozycji gości oddajemy 160 miejsc noclegowych, dwie sale konferencyjne, kawiarnie, restauracje. Na kilkuhektarowym terenie wokół obiektu znajduję się szałas regionalny, boisko do gry w siatkówkę, boisko do piłki nożnej ...
     Posiadamy status organizatora turnusów rehabilitacyjnych, a nasz ośrodek wpis do rejestru ośrodków nr OD/24/0003/13 ważny do dnia 10.04.2016r, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych, korzystających z dofinansowania PFRON.
    Kawiarnia Cafe Azalia to przytulne i romantyczne miejsce. Do zaoferowania Państwu mamy ciepłe i zimne napoje oraz nisko- i wysokoprocentowe alkohole. Kawiarnia posiada piękny taras, gdzie goście mogą spędzić mile czas, delektując się aromatyczną kawą.
    Jadalnia  dysponuje 120 miejscami. W przypadku imprez tanecznych jadalnia może pomieścić 90 gości.
    Sale konferencyjne. Na terenie obiektu znajdują się 2 sale konferencyjne. Wyposażone są w: rzutnik multimedialny, ekran, sprzęt nagłaśniający

• Sala konferencyjna w budynku Azalia Lux wymiary: 11 m x 7 m ilość miejsc: 50
• Sala konferencyjna w budynku Azalia wymiary: 10,5 m x 5,5 m ilość miejsc: 52

    Szałas. To miejsce do organizacji imprez na świeżym powietrzu. Muzyka góralska, dużo zieleni, widoki na góry i odrobina "co nie co" z pewnością pozwoli na przygotowanie niezapomnianej biesiady. 120 miejsc, miejsce do tańczenia, palenisko, grill. Na terenie naszego obiektu znajduje się jeszcze jedno miejsce do organizacji imprez plenerowych. Jest to miejsce nie zadaszone, gdzie można organizować grille, ogniska, pieczenie prosiaka, itd.

źródło: www.azalia.beskidy.info.pl

Mapa dojazdu

mapka azalia

 

loga banner dol4

Copyright © Baza noclegowa. - DFD SPORTS - All Rights Reserved.
Powered by Joomla 1.7 Templates designed by webhosting